İnsan kaynakları yönetimi, genel olarak işletme bilimi için de farklı sektörlerdeki şirketler için de ayrı bir önem taşıyor. İşletme biliminin en etkili alt dallarından biri olan bu alan, şirketlerin kurumsallaşma yolculuklarından verimli ve kaliteli bir üretime kadar her aşamalarında etkin rol oynuyor. İyi bir insan kaynakları yönetimi, başarıyı elde etmenin en önemli adımlarından biri sayılıyor.

İnsan kaynakları yönetimi şirketiniz için ne kadar önemliyse bu işlem için kullanacağınız programlar da bir o kadar önemlidir. Doğru insan kaynakları yönetimi için doğru programın kullanılması gerekir.

 

İnsan Kaynakları Yönetim Programına Neden İhtiyacınız Var? Avantajları Nelerdir?

 • Çalışanların motive edilmesine yardımcı olan iş-yaşam çözümleri ile etkileşimi arttırmak adına IK yönetim programı olmazsa olmazdır.
 • Zaman ve iş gücünü doğru yöneterek personel üzerinden en yüksek verimi alabilirsiniz.
 • Performans bazlı ödeme kültürü oluşturarak maksimum düzeyde kar sağlayabilirsiniz.
 • Çalışan stratejisini iş stratejisiyle uyumlu hale getirebilirsiniz.
 • Şirketlerin başlıca sorunlarından birisi olan, adil ve eşitlikçi bir ücret dağılımı konusunda, kapsamlı bir iş değerleme ve ücret yönetim modülü sunarak, ücret belirleme sürecini tüm boyutları ile yapılandırma imkânına sahip olabilirsiniz.
 • R1 ERP programı ile tam entegre çalışarak muhasebe ve finans işlemlerinizi kontrol edebilir, yönetebilir ve gelecek planlar ve geçmiş uygulamalar için en doğru raporları çıkartabilirsiniz.
 • Bütün süreçlerinizi tam otomatikleştirerek hızınızı ve gücünüzü arttırın.

İnsan Kaynakları Yönetim Programı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

IK yönetim sistemi alacağınız firmanın ağının yeterince geniş olup olmadığını kontrol etmek başlangıçta en doğru seçim kriteri olacaktır.

Kullanacağınız IK yönetim sisteminin firmanızın gelişimi için kullandığınız diğer otomasyon programlarıyla entegre çalışması gerekmektedir. Bu aşamada İnsan Kaynakları Yönetim Programı, R1 ERP programıyla tam entegre olarak çalışarak size en doğru ve hızlı çözümleri sunmaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetim Programının olmazsa olmazı esnekliktir. Kurumunuza göre şekillenebilen modülleriyle size maksimum seviyede yarar sağlaması gerekir.

Kullanıcı dostu ve basit ama işlevsel bir ara yüze ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Firmanız en yeni kullanıcıların bile kolaylıkla anlayabileceği bir IK yönetim programı seçmeniz gerekmektedir.

Satış sonrası destek konusu İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi programı seçerken en önemlilerinden biridir. İşletmenize seçtiğiniz bu programın oluşturabileceği herhangi bir hatayı en aza indirecek şekilde çalışan destek ekiplerine sahip bir İnsan Kaynakları Yönetim programı seçilmelidir.

SEKTÖRLER

Hizmet sunduğumuz sektörlerimiz

Kimya
Telekomünikasyon
E-Ticaret
Medya - İletişim ve Yayıncılık
Müşteri memnuniyetini artırıp gelirinizi yükseltmek için Logo çözümleriyle tanışın!
Yiyecek İçecek hizmetleri
Tekstil - Hazır Giyim - Deri Üretimi
 • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
 • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
 • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
 • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
 • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.