S-Pos Nedir?

Spos bir satış otomasyon sistemidir. Bu sistem işletmenizin daha hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir servis sunmasının yanı sıra küçük büyük fark etmeksizin her türlü işletmede maksimum verimlilikte çalışabilen yardımcı bir çözümdür.

İşletmeniz için olmazsa olmaz haline gelen bu sistem sektör gözetmeden her alana entegre olabilecek alt yapısı ile her konuya tamamen hâkim olmanızı sağlamakta.

 

S-Pos’u Neden Kullanmalısınız?

 

  • İş Akışınıza ve çalışma şeklinize uyum sağlayan, kullanımı pratik, kolay öğrenilen yıllarca sorunsuz kullanacağınız, yönetim çözümleri her işletme için zorunlu hale gelmiştir.

  • Kullanıcı düzeyindeki birinin bile kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan Spos ile stok takibini gerçekleştirmeye ek olarak müşterilerinizin ödemelerini daha kısa sürede gerçekleştirmesini sağlayarak marka değerinizi yükseltebilirsiniz.
  • Barkod sistemi ile tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle size birçok yönden avantajlı bir hizmet sunmaktadır.
  • Doğru ve işlevsel raporlar ile işletmenizin mali durumunu hızlı bir şekilde görüp müdahale ederek kar oranınızı arttırabilirsiniz. İşletmenizin güçlü adımlarla yükselmesini sağlamak için Spos olmazsa olmaz bir sistemdir.

 

Pos Sistemi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletmenizin ihtiyaçlarını belirlemek ilk aşamada en önemli konudur.  Pos sistemini seçerken şimdiki sorunları doğru kavramak ve gelecekteki beklentilerini net bir şekilde belirlemek gerekir.

Geniş teknik servis ağı olan ve satış sonrası hizmetleri güçlü, kurumsal şirketlerin markalarının tercih edilmesinde faydalı olur. Kalitesi düşük, ucuz cihazların bozulması, ancak satış sonrası servis yetersizlikleri nedeniyle cihazın tamir ettirilememesi sorunu yaşanabilir.

Sahip olmak istediğiniz Pos sisteminin diğer programlarla entegrasyonuna dikkat edilmelidir. Bu kapsamda S-Pos, ERP ve Muhasebe Sistemleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır.  Maksimum verimlilikte çalışabilen yardımcı bir çözümdür.

İşletmeniz için olmazsa olmaz haline gelen bu sistem sektör gözetmeden her alana entegre olabilecek alt yapısı ile her konuya tamamen hâkim olmanızı sağlamaktadır.

SEKTÖRLER

Hizmet sunduğumuz sektörlerimiz

Finans ve Sigorta
Müşteri memnuniyetini artırıp gelirinizi yükseltmek için Logo çözümleriyle tanışın!
Yiyecek İçecek hizmetleri
Makina ve Parça İmalatı
Metal Ürünleri
Havacılık
Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi
  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.