Dağıtım ve Toptan Ticaret Sektöründe ERP

Günümüzde hızla genişleyen Dağıtım ve Toptan Ticaret endüstrisinde karşılaşılması beklenen birçok zorluk vardır. Toptan dağıtımcılar; hızla değişen müşteri gereksinimlerini ve taleplerini karşılama, çeşitli ve karmaşık ürün envanterlerini büyütme ve yönetme, tedarik zincirindeki dalgalanmalarla başa çıkma, daha yüksek maliyetler ve düşük satış fiyatları karşısında marjları izleme ve yönetme gibi konularda kontrol sahibi olmalıdır. Dağıtım işletmelerinin tamamında eksiksiz bir görünürlük sağlayan modern ERP çözümleriyle, şirketler bu zorlukların üstesinden gelebilir.

 

R1 ERP, toptan dağıtım işi için muazzam bir değer sağlar. Departman fonksiyonlarının ve departmanların tüm iş süreçlerini tek bir entegre sistemde bütünleştirir. Entegre bir dağıtım yönetim sistemi, tedarik zinciri yönetimi, sipariş yönetimi, depo yönetimi, envanter takibi, paketleme ve sevkiyat üzerinde görünürlük ve kontrol sağlayarak, sistemler arasında yeniden veri girme ihtiyacını ortadan kaldırır ve olası hata riskini azaltır.

Toptan dağıtım işinde rekabetçi kalmak istiyorsanız, talepten sevkiyata kadar envanterin gerçek mevcudiyeti ve maliyetinin farkında olmanız, seri numaraları, raf ömrü ve son kullanma tarihi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız, doğru ikmal ve dağıtım yönetimi planlamasına sahip olmanız gerekir. R1 ERP, her büyüklükteki toptan dağıtım işletmesi için erişilebilir durumdadır.

R1 ERP, tüm bilgilerin tek bir güvenli sistemde saklanması için iş süreçlerini optimize etmeye izin vererek, satış, fiyatlandırma ve nakliye için siparişleri yönetmeye olanak sağlar. Güvenli konumda bulunan doğru gerçek zamanlı bilgiler sayesinde, dikkat edilmesi gereken sorunlar anında belirlenebilir ve çözülebilir.

R1 ERP, toptan satış distribütörlerinin; şirket çapında doğru envanter verileri sağlayarak, proaktif yenileme operasyonları oluşturarak ve envanter maliyetlerini en aza indirerek rekabetçi kalmalarına yardımcı olur. R1 ERP ile stok yönetimini, verilerin doğruluğunu, zaman yönetimini, müşteri ve tedarikçi ilişkilerini eşzamanlı olarak geliştirebilirsiniz.

 

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.