Gıda İmalatında ERP

Gıda sektörü, teknolojinin yenilenmesi, firma birleşmeleri-şirket evlilikleri, yeni pazarlama tekniklerinin gibi değişimlerle önemli yapısal farklılıklara gerçekleştiriyor. Bunlarla birlikte kaliteli, sürekli, yeterli ve rekabetçi fiyatla hammadde temininde sıkıntılar, istatistiklerin sorunlu olması gibi durumlar tüm gıda sanayisini ilgilendirmektedir.

Takip

Gıdalarda son kullanma tarihinin önemi sebebiyle stoktan son kullanıcıya kadar gerçekleştirilen iş süreçleri büyük önem teşkil ediyor.

Rekabet

Güçlü rekabet ve anlık fiyat dalgalanmalarının büyük önem taşıdığı gıda sektöründe R1 ERP ile bunların hepsini kontrol altında tutmak mümkün. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların, zamana bağlı tüm bu karmaşık iş süreçlerini R1 ERP yazılımı ve beraberinde getirdiği birçok imkân olmadan yönetmesi oldukça güç hale gelmektedir.

Gelişim

R1 ERP sektörde son kullanma tarihi, hammadde ve ürün partileri, maliyetlendirme, depolama ile ilgili süreçleri doğru bir şekilde yöneterek işletmenizin ve sizin hızlı ve sürekli gelişimine olanak sağlamaktadır. Süreçlerin doğru kontrolü ve takibi sizi birçok işletmenin önüne geçirerek rekabetçi sektör yarışında elinizi güçlendirecektir.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.