Medya-İletişim ve Yayıncılık Endüstrisinde ERP Önemi

Medya-İletişim ve Yayıncılık Endüstrisi her gün yeni bir şekil almaktadır. Yeni medya platformlarının ve iletişim yazılımlarının geliştirilmesi, sektörü güçlendirmektedir. Medya-İletişim ve Yayıncılık Endüstrisi için ERP, rekabetçi medya endüstrisinde stratejik planlama sağlar. Geleneksel sektörün yeniden şekillenmesine yardımcı olur. Yazılım desteği, iletişim endüstrisindeki tüm operasyonel engellere tek noktadan çözüm sunabilir.

Üretim Yönetimi

R1 ERP, medya ile ilgili tüm üretim faaliyetlerini kontrol etmek için size destek sunabilir. İmalat endüstrisinin aksine, medya endüstrisi program yapımını planlamak için desteğe ihtiyaç duyar. Basılı medya, haber ve diğer görsel medya gibi farklı medya şirketleri, ERP'yi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir. R1 ERP, Medya-İletişim ve Yayıncılık Endüstrisindeki tüm üretim süreçlerinin planlanmasına yardımcı olur.

Proje ve Görev Yönetimi

R1 ERP çözümü; medya ve iletişim şirketlerinin projeleri farklı çalışanlara atamasını sağlar. Medya-İletişim ve Yayıncılık Endüstrisi için, R1 ERP ile iş tahsisi ve son teslim tarihi belirlemek zahmetsiz hale gelir. Projenin akışı ve tamamlanma aşamaları düzenli bir şekilde görüntülenebilir. Ayrıca proje durumunun gerçek zamanlı izlenmesini sağlar. R1 ERP; proje atama, takip ve zamanında tamamlama için bir destek sağlar.

Veritabanı Yönetimi

En küçüğünden en kapsamlısına kadar medya şirketleri, farklı veritabanlarını yönetmek için R1 ERP platformunu kullanabilir. R1 ERP, size abonelerin veritabanını yönetme olanağı sağlar. Basılı medya okuyucuların veri tabanını yönetebilirken, görsel medya izleyicilerin kaydını yönetebilir.

ERP entegrasyonu ile proje tahsisi, içerik üretimi ve içerik yerleştirme zahmetsizce senkronize edilir. İçeriğin durumu ve önerilen zaman ve mekan tahsisi zorluk çekmeden sabitlenebilir. Medya-İletişim ve Yayıncılık Endüstrisi için ERP'yi uygulamak, kuruluşun her bir içeriği ve mevcut zaman ve alan aralıklarını izlemesine ve incelemesine yardımcı olacaktır. Ayrıca abonelerin içeriği incelemesi de içerik yönetimi ile entegre edilebilir.

R1 ERP, elektronik belge veritabanı yönetimi için mükemmel bir çözüm sunar. Tüm müşterilerin, reklamcıların, ortakların, hissedarların ve diğerlerinin belgeleri ve ayrıntıları, herhangi bir engel olmadan yönetilebilir. Çalışanların, geçmiş çalışanların detayları da R1 ERP ile yönetilebilir.

Finans Yönetimi

R1 ERP, muhasebe ve finans yönetiminin her yönünü yönetmeniz için size bulut tabanlı bir platform sağlar. R1 ERP ile reklam gelirleri, satış gelirleri de organize edilebilir. Ayrıca maaş, bakım, vergiler dahil tüm giderler R1 ERP ile belgelenebilir ve hesaplanabilir.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.