Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe ERP

Otomotiv sanayii, tüm sanayileşmiş ülkelerde ekonominin lokomotifi olarak kabul edilmektedir. Sektörün ekonomideki sürükleyici-lokomotif etkisinin nedeni, diğer sanayi dalları ve ekonominin diğer sektörleri ile olan çok yakın ilişkisidir.

Otomobillerin camından motoruna, koltuğundan lastiğine her bir bileşeni farklı ülkelerde üretilip, farklı ülke pazarlarına sunulabiliyor.

Otomotiv sanayii demir-çelik, petro-kimya, lastik gibi temel sanayi dallarında başlıca alıcı ve bu sektörlerdeki teknolojik gelişmenin de sürükleyicisidir.

Zaman Yönetimi

Otomotiv ve yan sanayisinde, sipariş teslimatlarında dakikalık gecikmeler dahi kabul görmüyor. Bu kadar hassas dengelerle iş yapılan sektörde, kurumsal yazılım sistemlerinin yaşamsal önemi bulunuyor.

Buna bağlı olarak R1 ERP yazılımı zaman yönetimi konusunda eşsiz bir deneyim sağlıyor.

Süreç Yönetimi

İş süreci olarak bakıldığında en dinamik sektörlerden bir tanesi otomotiv sektörüdür. İşletmelerin tüm süreçlerini planlı bir şekilde yönetmesi gerekir.

Bu yüzden üretimde kullanılacak yazılımların da güncel ve en son teknolojiye sahip olarak gelmesi gerekmektedir.

Otomotiv ve yan sanayi sektöründe tüm bu planlamayı ve kontrolü R1 ERP yazılımı size sunuyor. R1 ERP yazılımı iş süreçlerinde hatayı en aza indirmeyi hedeflemektedir. Kayıplar en aza indirilerek optimum seviyelerde süreç yönetimini olanak sağlayan R1 ERP sağlıklı ve sorunsuz bir üretim sürecinin yolunu açıyor.

Raporlama ve Takip

R1 ERP ile rutin bir şekilde yapılan faturalar, sipariş işlemleri ve depo hareketleri kolaylıkla görülebilir, kontrol edilebilir ve en önemlisi müdahale edilebilir hale gelmektedir.  Ana sanayi ile haberleşmek isteyen yan sanayinin tüm iş süreçleri elektronik ortamda izleme fırsatı sunan R1 ERP anlık olarak değişmesi gereken siparişleri de sağlıklı bir şekilde aktarır ve uyumsuzluk sorununu ortadan kaldırır.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.