Yiyecek ve İçecek Sektöründe ERP

Günümüzde yiyecek içecek ve eğlence sektöründe bir ERP yazılımı kullanımı neredeyse zorunlu hale gelmiştir. İşletmelerin dijitalleşme süreçlerinde etkin rol oynayan R1 ERP yazılımı sizi ve işletmenizi her an büyütmeyi hedefler.

Hızın Kontrolü

Kullanımı ve öğrenme fazlasıyla kolay olmakla birlikte bu sektörün olmazsa olmazı hız konusunda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Paket servis takibiyle her an kontrolü elinizde hissedebilecek ve hızlı müdahale gücüne sahip olabileceksiniz.

İşletme İçi Yönetim

R1 ERP ile malzeme temininden stok yönetimine, sipariş takibinden gün sonu raporlarına, yazar kasa entegrasyonundan personele ödenecek primlere kadar oldukça geniş bir spektrumda dijital çözümlere olanak sağlar.

Finansal Yönetim

R1 ERP yazılımının sağladığı bir diğer önemli avantaj da ön muhasebe işlemlerinin takip edilebilmesidir. Sistem üzerinde fatura oluşturulması, cari hesap takibi, personel prim hesaplama, açık hesapların kontrolü, gün özeti, tahsilatlar ve analiz gibi konularda işletmelerin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanabilmesi mümkündür. Özellikle müşterilerin tüketim eğilimleri, menüde yapılması gereken değişiklikler, ürünlerden ve fiyatlardan memnuniyet düzeyi gibi konularda işletmeye elde edilmesi zor ve değerli verileri sağlamaktadır.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.