Neden İş Ortağı Olmalıyım?

Potansiyelinizi Keşfedin!

Kanal yapısındaki iş ortaklarının bilgi ve tecrübeleri, potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ve yüksek kazanç elde etmelerine yardımcı olmak için teknik, pazarlama ve satış konularında eğitim ve destekle artırılmaktadır. BYM, iş ortaklarını her zaman desteklemekte ve onların gelişimine katkıda bulunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Sonuç olarak müşterilerimizin yazılım çözümlerimizi daha verimli kullanmalarını, memnuniyet düzeylerini artırmalarını ve başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlamaktadır.

 

https://i.hizliresim.com/p6qe1wb.jpg

 

BYM kanalından hangi firmalar yararlanabilir?


Çözümlerimizi zenginleştirmek isteyen tüm işletmeler, yazılım ve ürünleri için satış, kurulum, eğitim ve destek hizmetleri verebilir.

Donanım ve yazılım ürünleri satan ve bunlara hizmet sağlayan BT şirketleri; dikey çözümler geliştiren veya geliştirmeyi amaçlayan yazılım şirketleri; özel sektörde orta ve büyük ölçekli projeler yürüten sistem entegratörleri, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere BT ve yönetim danışmanlığı sağlayan danışmanlık şirketleri ve bağımsız teknoloji ve süreç danışmanlığı sağlayan uzmanlar; yazılım geliştirmeyi düşünen bireysel danışmanlar ve yazılım geliştiriciler BYM kanalından yararlanabilirler.

 

BYM İş Ortağı olmaya ve bu büyük ailenin bir parçası olmaya ne dersiniz?

 

Tecrübesiyle iş ortaklarına her zaman değer katan BYM'nin giderek büyüyen ailesinin yeni üyesi olmak çok kolay. Başvurunuz sonucunda imzalayacağınız iş ortaklığı sözleşmesi ile kanalımıza katılabilir ve bu yolculuğun önemli bir parçası olabilirsiniz.

Ön Toplantı: Birlikte kazanmanın karşılıklı potansiyellerini ve olanaklarını öğrenmek için potansiyel iş ortağı ile bir toplantı yapılır.

Süreç Nasıl Devam Ediyor?


İş Ortağı Sözleşmesi: Ortak bir karardan sonra, bir iş ortaklığı sözleşmesi imzalanır. BYM iş ortaklığı sözleşmesinin imzalanması, iş ortaklığının fiilen başlaması anlamına gelir.

Antrenman: Satış, danışmanlık, kurulum ve diğer sertifikalar için eğitim verilmektedir.

İş Planının Hazırlanması: Ortak bir karardan sonra, bir iş ortaklığı sözleşmesi imzalanır. BYM iş ortaklığı sözleşmesinin imzalanması, iş ortaklığının fiilen başlaması anlamına gelir.

Satış ve Proje Yönetimi: BYM, ilk defa ürün ve hizmet satışı yapacak iş ortaklarına tam destek sağlamaktadır. İş ortakları ortak satış ve projelerle uzman olurlar. İş ortaklarımız, BYM iş ortaklığı süresince geliştirme, proje danışmanlığı ve satış ekibinin desteğini her zaman hissederler.

BYM Kanal Yapısının Bir Parçası Olmak İçin Bize Yazın, Sizinle İletişime Geçelim!

 

  • Müşteri memnuniyeti ilkesiyle anında destek imkanı
  • Bulut teknolojisi ile her yerden erişim
  • Veritabanı yedeklemeleri ile virüslere karşı verilerinizi güvende tutun
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayarak güncel kalın
  • Yedekleme, güncelleme ve bakım gibi maliyetlerden kurtulun

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.