Elektrik ve Elektronik Sektöründe ERP

Elektrik- Elektronik sektöründe bir üretici olarak, pazara girişte çeviklik ve hız, sürekli ürün yeniliği, eskimiş envanter ve karmaşık tedarik zincirlerinin zorluklarını karşılamak için kritik öneme sahiptir. Başarılı olmak için tüm tedarik zincirinizde otomasyon, entegrasyon, görünürlük sağlayan bir ERP çözümüne ihtiyacınız var.

İzlenebilirlik

R1 ERP ile müşterilerden potansiyel olarak kusurlu ürünleri hızla belirleyebilirsiniz. Kalite ve güvenlik sistemlerinizi desteklemek için inşa edilen R1 ERP, üreticilerin malzemeleri teslim alınmasından ürünün müşteriye teslimine kadar ve aradaki herhangi bir seviyede takip etmelerini sağlayan eksiksiz bir izlenebilirlik sistemi sunar.

Ürün Yönetimi

R1 ERP, müşteri iadelerini ve bunun sonucunda meydana gelen tahsilat, değişim, çapraz sevkiyat, onarım, hurda ve krediler gibi düzeltici eylemlerin yanı sıra iade ve yeniden stoklama faaliyetlerine ilişkin ücretleri hızla işler. Eylem kodları, notlar ve kullanıcı tarafından yapılandırılan iade sınıflandırmaları, kapsamlı analiz ve raporlamayı kolaylaştırır.

Üretim ve Operasyon Yönetimi

R1 ERP ile; atölye, toplu üretim, üretim hattı ve karma ortamlar için üretim operasyonlarının benzersiz bir teslimat, maliyet ve kalite kontrolü seviyesi sunar. R1 ERP, uçtan uca üretim sürecinin yönetimini kolaylaştırır. Uçtan uca üretim operasyonlarını optimize etmek ve iyileştirmek için planlama, çizelgeleme, yayınlama, toplama, izleme ve analizden eksiksiz üretim yaşam döngüsü yönetimi sağlar.

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile tanışın.

  • Hizmet anlayışı ile hızlı destek imkanı.
  • Bulut Teknolojisi ile Her Yerden erişim.
  • Gerçek Veri güvenliği, Hacklenme, Virüs ve Zararlı yazılımlardan kurtulun.
  • Mevzuat değişikliklerini anında kullanmaya başlayın. Sürekli güncel kalın.
  • Donanım maliyetlerinden kurtulun. Yedekleme, Güncelleme ve Bakım ile uğraşmayın.

BYM Yazılım olarak, işinizi kolaylaştıracak pratik çözümler üretiyoruz.